Kolekcja miniatur perfum

40,00 zł

sprzedam


Kolekcja Kłodzko, miniatur Kłodzko, perfum Kłodzko

perfumy Kłodzko, edt Kłodzko, edp Kłodzko, woda toaletowa Kłodzko, kolekcja Kłodzko, miniatury Kłodzko

Największy w Polsce i najprawdopodobniej największy na świecie prywatny zbiór miniatur perfum

W skład wchodzą 663 sztuki buteleczek z zapachami damskimi oraz 252 buteleczki zapachów dla mężczyzn. Do większości posiadam tez oryginalne pudełeczka. Powyższa ilość maleje gdyż znajdują się kupcy indywidualni. W kolekcji są minitury perfum wielkich kreatorów. Nieliczne flakoniki z racji wieku są puste. Do szczególnie cennych należą także egzotyczne, pozłacane buteleczki wysadzane kamieniami oraz jedna malachitowa.
Kolekcja zgłoszona została do Międzynarodowej Księgi Rekordów Guinessa; znajduje się także w kolejnych wydaniach Księgi Polskich Rekordów i Osobliwości (książka do załączenia)

Zbiór przechowywany jest w dwóch antycznych meblach: perfumy damskie w XIXw. podświetlanej gablocie, a perfumiki męskie w wiszącej nadstawce kredensu z pocz. XXw.
Zbiór oprócz wartości realnej poszczególnych miniatur ma wartość kolekcjonerską. Może stanowić wyrafinowaną ozdobę każdego wnętrza, wystawy, może tez być wykorzystywany w celach reklamowo- marketingowych.

Jesli kogoś z Państwa zainteresuje moja kolekcja, to chciałabym ją przekazać na warunkach korzystnych i uzgodnionych między stronami.

Moją intencją jest sprzedaż całości i cena za komplet będzie niezwykle atrakcyjna ( do uzgodnienia).
Ale ze względu na brak amatorów na całość od dłuższego czasu zdecydowałam się też sprzedawać flakoniki pojedynczo.

Cena za 1 flakonik w zależności od rodzaju:
- perfumy - 50-60zł
- EDP - 40zł
- EDT -30zł
Minimalne zamówienie to 8sztuk.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 429

nr ogłoszenia: 22346